Корпоративним клієнтам

 • 43 підприємства Дніпра вже використовують переваги договору з Експрес Тур. Приєднуйтесь!
  Сірко Олена
  Сірко Олена
  Ваш корпоративний менеджер
  +38(050) 383-91-91
  +38(067) 531-14-11

Переваги організації бізнес-турів в «Експрес-Турі»:

 • більше 20 років роботи на ринку
 • широкий спектр послуг для бізнес-туризму
 • VIP-послуги
 • підтримка клієнтів 365/24/7
 • корпоративні тарифи, знижки та спеціальні пропозиції для компаній
 • всі види оплати
 • наявність акредитації в IATA та прямих договорів з авіакомпаніями
 • зручна система бухгалтерської звітності
 • зручне розташування офісу в центрі міста

Ділові подорожі з «Експрес Тур»

Ділові подорожі та зустрічі з іноземними партнерами, поїздки на семінари та організація роботи нових філій — незалежно від спрямованості бізнесу, розвиток компанії вимагає ділових зустрічей та далеких подорожей. У міру розвитку вашого бізнесу ділові подорожі стають все частіше і часто дедалі віддаленішими, охоплюючи не лише ближнє, але й дальнє зарубіжжя.

Організація бізнес-поїздок вимагає індивідуального підходу, що враховує всі аспекти подорожі — від візового супроводу та бронювання перельоту до складання графіка зустрічей з діловими партнерами та планування культурної програми. Корпоративний туризм приймає лише ретельну та відповідальну підготовку — результативність подібних відряджень та зустрічей багато в чому залежить від рівня організації заходів такого формату.

Планування та ретельне опрацювання всіх деталей майбутньої поїздки вимагає не тільки досвіду. Знання та навички, якими володіють професіонали у галузі корпоративного туризму, дозволяють при розробці проекту вирішити усі організаційні питання.

Фахівці напряму бізнес-подорожей компанії «Експрес-Тур» володіють необхідним досвідом, зв'язками та напрацюваннями для організації ділового туризму. Індивідуальний підхід до кожного проекту дозволяє на найвищому рівні організовувати відрядження будь-якої дальності та тривалості. У найкоротший термін складається оптимальна програма поїздки, готуються необхідні документи, бронюються квитки, трансфери та готелі для всіх учасників подорожі.

Цілодобова клієнтська підтримка завжди готова надати будь-яку необхідну допомогу у зміні маршруту та розкладу, якщо під час відрядження потрібно змінити порядок поїздки.

 

Які види бізнес-подорожей?

Поїздки, пов'язані з бізнесом, можна розбити на такі групи:

 • робочі відрядження — бізнес-зустрічі, наради, інспекція філій тощо
 • корпоративні заходи, спрямовані на заохочення та згуртування колективу, активний відпочинок
 • відвідування виставок та торгових ярмарків, конгресів, форумів та семінарів
 • інтенсив-тури, що є одночасно і бізнес-відрядженням, і заохоченням для співробітників
 • Фахівці корпоративного відділу «Експрес-Тур» працюють із організацією повного циклу всіх видів MICE-заходів.

 

Послуги корпоративним клієнтам від компанії "Експрес тур":

 

Бронювання готелів для корпоративних клієнтів

Готель для бізнес-мандрівника повинен відповідати низці вимог, таких як зручне розташування готелю, наявність цілодобового доступу в інтернет та якісного телефонного зв'язку, добре обладнаних робочих зон у номерах та сучасних бізнес-центрів на...

Візова підтримка корпоративних клієнтів

Кожен вид бізнес-подорожей передбачає окремий пакет документів для поїздки. Спеціалісти корпоративного відділу «Експрес-Тур» враховують при розробці програми бізнес-туру маршрут поїздки, візові правила відвідуваних міст і країн,...

Квитки для корпоративних клієнтів

В «Експрес-Тур» ви можете замовити квитки на всі види наземного, повітряного та водного транспорту як для однієї людини, так і для великої делегації. Також попередньо обов'язково буде узгоджено зручний для вас вид транспорту, час...