Отримати візу з компанією Експрес Тур легко!

Збираєтеся в подорож? Тоді ви обов'язково маєте знати, що для туристичної чи ділової поїздки до більшості країн світу українським громадянам доводиться оформляти візу.

Мало хто буде сперечатися з тим, що оформлення візи – не найприємніша справа, тому що для отримання заповітного документа доводиться пройти через безліч формальностей, серед яких не лише відвідування консульства, збирання необхідних документів та їх подання до різних інстанцій, а й багато іншого.

Не дивно, що часом займатися всім цим немає ні часу, ні бажання, особливо якщо ви проживаєте і працюєте не в тому місті, в якому розташоване консульство. Як бути у такому разі? Як отримати візу до США, Польщі, Іспанії, Литви, Греції або будь-якої іншої країни швидко і без проблем?

Компанія «Експрес Тур» завжди допоможе вам з відкриттям туристичної візи – ми не тільки проконсультуємо вас у візових питаннях та в тому, які документи потрібні для отримання візи, але й підкажемо, як можна прискорити отримання візи згідно із законами країни, до якої ви хочете поїхати.

Україно-іспанська компанія «Експрес Тур» з Дніпропетровська – ndash; це 13 років досвіду у сфері туристичного бізнесу. Саме тому кожна подорож, організована нами, планується ретельно та з урахуванням усіх нюансів. від юридичних формальностей до індивідуальних побажань туриста.

Компанія «Експрес Тур» з 2008 акредитована у посольствах Іспанії, Куби та Польщі. Ми консультуємо та допомагаємо нашим клієнтам отримати шенгенські візи, візи до Великобританії, американські, азіатські та тихоокеанські країни.

Є питання щодо переліку документів, які потрібно подати для отримання візи до тієї чи іншої країни? Наші менеджери дадуть вичерпну відповідь на будь-які запитання.

Зверніть увагу, що громадяни України можуть оформити мультивізи в Іспанію, Польщу, Литву, Грецію, США та низку інших країн для туристичної подорожі.

Список основних документів для отримання мультивізи:

  • закордонний паспорт
  • український паспорт та копії всіх сторінок
  • 2 фото 3,5Х4,5
  • довідка з роботи
  • довідка з банку
  • у деяких випадках можуть знадобитися додаткові фінансові гарантії

Є питання щодо переліку документів, які потрібно подати для отримання візи в ту чи іншу країну, порядку та термінів оформлення віз? Запитайте наших фахівців за допомогою онлайн-чату на сайті, по телефону або в офісі.

Головний офіс компанії «Експрес Тур» розташований за адресою:

  • м. Дніпро, вул. Артема, 2

Для отримання безкоштовної консультації з візових питань звертайтесь за телефонами:

  • +38 (050) 393-91-91
  • +38 (067) 613-91-91

«Експрес Тур» – подорожувати з нами зручно!