Місія та цінності компанії

Туристична компанія «Експрес Тур» – туроператор із гарною репутацією, який відомий далеко за межами України. За більш ніж 16 років власного існування ми постійно вдосконалювали якість наданих послуг, що дозволило нам стати одним із лідерів туристичного бізнесу в Україні.

Ваша комфортна подорож у всіх сенсах цього слова – це наше головне завдання. Вибираючи нас як свого туроператора, ви можете бути впевнені в тому, що навіть при обмеженому бюджеті вам вдасться добре відпочити.

Пріоритетною метою компанії «Експрес Тур» є ваше комфортне подорож у всіх сенсах цього слова. Ми готові допомогти вам отримати максимальне задоволення від подорожей, навіть якщо ваш бюджет обмежений.

Цінності компанії «Експрес Тур»:

  • Довіра. Ми створили колекцію авторських турів, перевірених професіоналами.
  • Партнерство. Нам вдалося налагодити партнерські відносини з провідними туроператорами Європи та Азії, що дає змогу забезпечити нашим клієнтам якісний сервіс в Україні та інших країнах світу.
  • Час. Якщо у вас є напружений графік, консультант «Експрес Тура» може зустрітися з вами в будь-який зручний для вас час та допомогти з оформленням необхідних для поїздки документів, що дозволить вам не порушувати свій порядок дня.
  • Безпека. Відпочинок з нами не лише комфортний, а й безпечний, оскільки ми співпрацюємо з надійними авіакомпаніями та туроператорами.
  • Комфорт. Менеджери нашої компанії займуться оформленням всіх необхідних для туристичної поїздки документів, що позбавить вас зайвого клопоту. Співробітники компанії «Експрес Тур» готові вислухати ваші побажання та запропонувати оптимальний варіант проведення відпочинку. З нами ви зможете відвідати найпопулярніші туристичні напрямки за найнижчими цінами.
  • Раціональність. Для наших клієнтів діє гнучка система лояльності, яка дозволяє користуватися знижками та брати участь у акційних програмах.
  • Індивідуальність. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і завжди надаємо максимум уваги вашим ідеям та потребам. Ми дослухаємося до всіх побажань та підбираємо відповідний для вас тур з урахуванням усіх нюансів та переваг.

З компанією «Експрес Тур» з Дніпра ваша подорож стане незабутньою. Подорожі з «Експрес Тур» – це вигідно, безпечно та зручно!