Візова підтримка корпоративних клієнтів

 • 43 підприємства Дніпра вже використовують переваги договору з Експрес Тур. Приєднуйтесь!
  Сірко Олена
  Сірко Олена
  Ваш корпоративний менеджер
  +38(050) 383-91-91
  +38(067) 531-14-11

Кожен вид бізнес-подорожей передбачає окремий пакет документів для поїздки. Спеціалісти корпоративного відділу «Експрес-Тур» враховують при розробці програми бізнес-туру маршрут поїздки, візові правила відвідуваних міст і країн, тому повністю застраховані від будь-яких несподіванок під час проходження кордону. Спеціаліст обов'язково перевіряє термін дії закордонного паспорта кожного учасника поїздки, наявність та актуальність віз відповідної мети поїздки типу, страхового полісу та інших документів, необхідних для подорожі.

Якщо потрібно оформлення нового паспорта для виїзду за кордон або відкриття візи, менеджер погодить зручний час для подання документів, організує запис в консульство, візовий центр або паспортний сервіс, проконтролює готовність документів та їх своєчасну доставку замовнику.

Зверніть увагу: кожна країна висуває свої вимоги до пакету документів на бізнес-візу!

Комплексний підхід дозволяє в найкоротші терміни отримати візу будь-якого типу для вашої подорожі:

 • Бізнес візи. Бізнес візи можуть бути одноразовими, дворазовими або без обмежень на кількість в'їздів/виїздів з країни (мультивізи). Видаються особам, які отримали запрошення від закордонних партнерів.
 • Туристичні візи. Такий тип візи видається на підставі ваучера готелю або запрошення від фізичної/юридичної особи. Дозволено перебування на території держави до трьох тижнів. Власникам туристичних віз не дозволяється довгострокове проживання та працевлаштування.
 • Студентські візи. Видається на підставі запрошення закордонного ВНЗ, також потрібне надання банківської довідки, що підтверджує платоспроможність студента, або гарантійного листа від спонсора. Власники можуть проживати в країні, що видала візу, під час навчання у ВНЗ.
 • Робочі візи. Дозволяє працевлаштування в країні, що видала візу. Для отримання необхідного запрошення від роботодавця.
 • Мультивізи. Надають можливість багаторазового в'їзду в країну, загальний час перебування до трьох місяців.
 • Транзитні візи. Дозволяють лише транзит через країну. Термін дії візи такого типу зазвичай становить від 24 годин до 10 діб. Кожна держава має правила видачі транзитних віз, які залежать від багатьох моментів — від маршруту подорожі до громадянства здобувача візи.
 • Шенген візи:

Шенген-віза категорії А: транзитна аеропортова віза. Дає право своєму власнику вільно переміщатися територією міжнародної зони аеропорту в країні Шенгенської угоди, в'їзд у країну за візою такого типу не дозволено. Оформляється у випадках, коли пасажир подорожує між країнами, які не входять до зони шенгену, роблячи при цьому пересадку з рейсу на рейс в аеропорту країни-члена Шенгенської угоди.

Шенген-віза категорії В: короткострокова віза, що дозволяє перебувати до п'яти днів на території країни, що входить до зони Шенгенської угоди.

Шенген-віза категорії С-01: туристична віза. Дозволяє перебування від 30 до 90 днів на території різних держав Шенгенської зони з правом багаторазового в'їзду.

Шенген-віза категорії С-04: бізнес віза. Дозволяє перебування від 30 до 90 днів на території лише однієї країни Шенгенської зони з правом багаторазового в'їзду.

Шенген-віза категорії D: дозволяє перебування на території країни понад 90 днів, транзитний переїзд та тримісячну зупинку в будь-якій країні Шенгенської зони.

Окрім відкриття візи, менеджер забронює на потрібний вам термін номер у готелі, замовить трансфери, оренду автомобіля та інші послуги, необхідні для вашої бізнес-подорожі.