Про нас

Дорогі друзі!

Для туристичної компанії «Експрес Тур» Ваша комфортна подорож у всіх сенсах цього слова є головним пріоритетом.

Компанія «Експрес тур» – це понад 22 роки досвіду в туристичному бізнесі та гарна репутація!

Ми цінуємо вашу довіру. Саме тому за 22 роки роботи нашій команді вдалося створити унікальну колекцію авторських турів у всьому світі, перевірених часом та професіоналами. Який би тур ви не обрали, чи то весільний, чи тур вихідного дня, індивідуальний чи корпоративний, наші співробітники готові підібрати для вас саме те, що потрібно.

Ми цінуємо наших партнерів. Працюючи з тими, у кому впевнені, і підкріплюючи свій статус надійного партнера, нам вдалося налагодити плідну співпрацю з провідними туроператорами Європи та Азії. Це дозволяє забезпечити якісний сервіс для наших клієнтів як в Україні, так і в інших країнах світу.

Ми цінуємо ваш час. Нашою компанією укладено прямі договори з міжнародними системами бронювання, завдяки чому ми можемо запропонувати вам широкий комплекс послуг: від вибору авіакомпанії до оптимального маршруту за прийнятними для вас тарифами. Для вашої зручності ми готові забронювати будь-який готель у світі. Крім того, у 2008 році Експрес Тур став Акредитованим агентом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), що ще більше спростило процес бронювання авіаквитків.

У вас напружений робочий графік? Ми допоможемо зберегти ваш час. Консультант Експрес Тура готовий зустрітися з вами у зручному для вас місці в заздалегідь обумовлений годинник. Ви зможете вибрати тур і обговорити всі моменти, що цікавлять, не порушуючи свого розпорядку дня. Також наші менеджери можуть допомогти з оформленням необхідних для поїздки документів.

Ми цінуємо вашу безпеку. Експрес Тур акредитований у посольстві Республіки Польща, Іспанії та Куби в Україні.

Ми цінуємо ваш відпочинок. Наші співробітники з ентузіазмом розвивають нові туристичні напрямки і знаходять все більше родзинок, щоб запропонувати їх вам. Для нас важливо, щоб ваш відпочинок був цікавим та повноцінним як з інтелектуального, так і з духовного погляду.

Ми дбайливо ставимося до ваших засобів. Гнучка система лояльності, розроблена для клієнтів нашої компанії, дозволить вам користуватися знижками та брати участь у акційних програмах. Ми дбаємо про те, щоб ви завчасно отримали інформацію про можливість замовити тур за найпривабливішою ціною.

Ми раді вам. В особі вашого особистого менеджера з туризму ви знайдете не тільки досвідченого спеціаліста, але й уважного, чуйного друга, який завжди вислухає всі побажання , дасть цінну пораду і підбере те, що вам до вподоби.

Експрес Тур. Більше, ніж просто подорож!