Бронювання готелів для корпоративних клієнтів

 • 43 підприємства Дніпра вже використовують переваги договору з Експрес Тур. Приєднуйтесь!
  Сірко Олена
  Сірко Олена
  Ваш корпоративний менеджер
  +38(050) 383-91-91
  +38(067) 531-14-11

Готель для бізнес-мандрівника повинен відповідати низці вимог, таких як зручне розташування готелю, наявність цілодобового доступу в інтернет та якісного телефонного зв'язку, добре обладнаних робочих зон у номерах та сучасних бізнес-центрів на території. Крім того, для поїздок, які передбачають відкриття візи, необхідно враховувати вимоги посольств до готельних ваучерів.

При підборі та бронюванні готелів фахівці корпоративного відділу «Експрес-Тур» враховують побажання бізнес-мандрівника, особливості розташування, віддаленість від місць проведення зустрічей з партнерами, виставок та семінарів, внесених у план поїздки, якість пропонованого сервісу та послуг, наявність зручного паркування поблизу та багато іншого. Ми враховуємо орієнтованість готелю на бізнес-туристів, його репутацію, рівень навколишньої інфраструктури та професіоналізм обслуговуючого персоналу.

Також менеджер забронює надійний автомобіль бажаного класу та марки в оренду або індивідуальні трансфери за маршрутом відрядження, підготує страховий поліс, замовить, якщо потрібно, сім карту потрібного оператора та надасть інші послуги, необхідні для організації вашої подорожі.